Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Hoho hledat na úpravu vytápění???

Autor: Milan Martínek
Datum: 23.05.2021 16:27
uživatel: 128672


Dobrý den.
Rád bych nechal upravit teplovodní topení tak, aby mi vytápěl plynový, nebo kotel na tuhé paliva dvě části domu samostatně. Resp. abych např. jednu část nepřetápěl zbytečně moc, když babičce bude zima a bude chtít u sebe větší teplo. Jedná se o dvoupatrový dům a přístavek do dvora.
Kdo mi v tomto případě bude moct poradit? Nějaký projektant, nebo kdo bude moct navrhnout potřebné úpravy? Přitom se chystám měnit starý plynový kotel za kondenzační.
Díky moc za vaše rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Josef Vavra
Datum: 23.05.2021 16:56 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 133727
reakce na ...
Vše popisuji na stránkách
kondenzace.kvalitne.cz/vypocet-topne-soustavy-radiatoru/
Zkuste tedy číst a co není jasné, probereme zde společně. V podstatě dejtte všude termohlavice a správně nastavte kondenzační kotel. O nic jiného se starat nemusíte. Vše bude vždy topit jak chcete a podle okamžitých pžadavků. Praktické výsledky jsou shrnuty v odkazu
https://forum.tzb-info.cz/148649-jak-precizne-funguji-termohlavice
Opět co není jasné, probereme zde společně.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama