Tepelný most - dřevo na hliniku

Reklama

Rubriky:

MB Milan Blažek @milan.blazek751

před 3 týdny

Tepelný most - dřevo na hliniku

Dobrý den, prosím odborníky o radu. Stavím obytňák , který byl původně chladící skříňový box . Vnitřní krycí plechy jsem dal pryč a i původní polystyrenovou izolaci. Takže skladba je: vnější povrchový ALU plech tl. 1,2mm na něm jsou svisle nalepeny nosníčky profilu I ( íčko ) rozm. cca 30x30 tl. 2,5mm a teď problém:

Na ty ALU nosníčky šroubuji vruty dřevěné latě 30x50mm a jde mi o to, jak nejlépe ošetřit styčnou plochu dřeva, aby se omezilo srážení , tedy tepelnému mostu a dřevo nehnilo. Tyto latě vytvoří následně rošt a do tohoto roštu bude nastříkán tvrdá PUR pěna celk. tloušťky 8cm. Takže, zmíněné latě budou jednou plochou na ALU nosníčkách a boční strany latí budou obalený PUR pěnou. Předem všem moc děkuji. Milan

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.