Kotel přestane topit

Rubriky:

Reklama
TP Tomáš Polcar @tomas.polcar977 před 2 roky29.08.2021 20:29:41
Kotel přestane topit

Dobrý den, dokázal by jste mi prosím někdo poradit ? Minulou topnou sezónu jsem koncil bez problému s topením.
Dnes jsem si chtěl přes prostorový termostat pustit podlahové topení v obývacím pokoji a kuchyni. Na termostatu jsem přidal o 3 stupně nahoru. Sel jsem se podívat na kotel , prepnul na topení do podlahy a začal tlačit 39stupnu , Termopohony na ventilaci se otevřeli a prutokomery zvedly , po chvilce byla cítit i tepla voda v trubkach pod konkrétními hlavicemi.
Během chvilky ani nee minuty se kotel ale vypnul od topení a teplota začala padat na náběhou teplotu udanou výrobcem (26stuinu ). Po chvíli začal tlačit zase teplotu na 39 do podlahy a cely proces se takto opakoval.
Zkoušel jsem sundat všechny termopohony , rozpohybovat piny zda nejsou nějaké zarostle, odvzdusnit ale nic se nezměnilo.
Nemáte nějaký tip co by to mohlo dělat ?
Díky a hezky večer preji všem

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

24 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.