Rekonstrukce podlahy v kuchyni

Rubriky:

Reklama
TT Tom Tom @tom.tom981 před více než rokem19.09.2021 15:19:38
Rekonstrukce podlahy v kuchyni

Dobrý den,
Řeším rekonstrukci podlahy v kuchyni (3,5x4,5m) v domě z roku 1953. Kuchyň je podsklepená, zbylá část domu není. Zrušil jsem původní podlahu která se skládala z dřevěných desek pod kterými byla udusaná hlína. Dostal jsem se až na beton který jak jsem zjistil má sílu cca 7-8cm. Vypadá že je vyztužen kari sítí s tloušťkou drátu cca 7mm. Vypadá to že napříč místnosti nevedou traverzy, ale jakési dvě kolejničky. Rozestup mezi něma je asi 160cm. Podlahu musím mít během měsíce hotovou a tak jsem zvolil suchou skladbu podlahy ve složení 10cm podsyp Liapor a 2,5cm silné Fermacell sadrovlaknite desky. Pokud jsem správně počítal tak zatížení podlahy v tomto složení bude cca 70-80kg na m2. Myslíte, že to ta podlaha ustojí? Případně měl by někdo radu jak rychle zpevnit podlahu?

Děkuji za odpovědi

Upraveno autorem před více než rokem
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.