Novostavba RD, PČR nedává souhlas s napojením na městskou komunikaci. Praha 6.

Reklama
AE Artem Efremov @artem.efremov před 2 roky21.09.2021 10:23:32
Novostavba RD, PČR nedává souhlas s napojením na městskou komunikaci. Praha 6.

Vážení, snad mi někdo může poradit,

chcem stavět RD, Praha 6, je třeba k tomu vyjádření PČR a pák odboru dopravy, s projektantem nám vše co se tyče vjezdu vychází, křivky, rozhledové trojúhelníky apod.

ALE Policie v zamítavém stanovisku píše že účelová komunikace, na kterou je navrhováno dopravní připojení nemovitosti, nesplňuje podmínky paragrafu 22, vyhl. 501/2006.

Problém je v tom, že tato komunikace, vedena jako štěrková, je ve vlastnictví města, běžně po té komunikace jezdí auta a dokonce popeláře, šířka dle oficiálních záznamu odboru dopravy je 3m. Já s tou komunikace nic nenadělám, protože ji nevlastním, potřebuju se na ni prostě napojit a ještě vybudovat v ni přípojky a napojit se na řády vedoucí v ulici Suchdolské.

Můj dotaz je, má někdo zkušenosti, jak lze řešit tuto situaci s dopravou? Jsou nějaké nástroje? Výjimky apod?

Děkuji všem předem.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.