Mokré skvrny na fasádě ( na lepidle) pod trámy

Rubriky:

MV Monika Vondrakova @monika.vondrakova před 3 měsíci28.10.2021 20:10:00
Mokré skvrny na fasádě ( na lepidle) pod trámy

Dobrý den.
Cítím se už bezradně. Máte někdo stejnou nebo podobnou zkušenost? Po zateplení novostavby se nám v zimě objevily mokré fleky v okolí trámů,krovu. Vše zvenku. Uvnitř žádné vlhko. Na půdě jsme vytvořili větrací okénka, aby lépe cirkuloval vzduch a čekali jsme jestli se před léto případná vlhkost z domu vytratí. Bohužel na teploměru byla 0 a fleky mírnější ale opět na stejných místech. Zvláštní,že se dělají na východě a jihovýchodě, jinde ne. ( Napadá mě případná námraza,která poté taje) jsem z toho zoufalá, protože si říkám,že jsme asi někde udělali chybu při stavbě. Půda je nezateplená,ale nekouká nám tam fólie, ale jsou tam ještě jakoby stropní prkna od těch podhledů až k hřebenu. Zateplení půdní podlahy a podkroví je foukaná izolace climatizer. Přikládám fotky z minulé zimy. Budu ráda za každou radu. Děkuji moc

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

15 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.