Solární topení

Rubriky:

Reklama
MN Mongnhi1234 Nhi @mongnhi1234.nhi před 2 roky17.11.2021 13:06:30
Solární topení

Ahoj,
prosím o radu ohledně topení.

V domě mám instalované podlahové topení dole, nahoře pak radiátory.
Dnes už vím že to není idealka :/
Dětský pokoj je nad garáží, kde je jednak jen radiátor a i když jsem přes vjezd dál polystyren (nepoužívám jako garáž) tak je tam prostě chladno. Nahoře v pokoji je pak vyloženě někdy zima - dveře jsou tam tak blbě že teplo zespoda moc nejde a spíš převládá ten chlad skrz podlahu z garáže.

Toliko výchozí situace.

Napadlo mě pořídit malý solární panel, autobaterku a male vzduchové ohřívadlo. Našel jsem jsem nějaké řešení - pro ilustraci.

Set baterie GOOWEI ENERGY OTD75 (75Ah, 12V) a solární panel Victron Energy 115Wp/12V 7500,- Alza.cz

https://www.growzone.cz/12V-300W-teplovz…
3500,-

Řekněme že vzduch z garáže nějak ještě rozvedu dál, aby se to trošku vyplatilo víc.

Prosím o názor neboť se v tom moc nevyznám :) na konkrétní produkty a ceny se ještě mrknu ale jestli je tohle tak nějak solidní směr. Baterie bych nechal někde venku, moc se mi nechce ji mít v garáži. Takže plus nějaká 12v kabeláž. (Je tam nějaký problém se vzdáleností?)

Diky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.