Výpověď smlouvy prostřednictvím nového dodavatele

Reklama

Rubriky:

Reklama
TM Tom Mot @tom.mot před více než rokem18.11.2021 12:22:13
Výpověď smlouvy prostřednictvím nového dodavatele

Zdravím,

máti je nyní na DPI ČEZ, nicméně o tom čase má uzavřené ohledně dodávky el. dvě smlouvy, a sice s Lamou, která má platit od konce tohoto měsíce a s Innogy, jenž měla původně platit až za dva roky, nicméně ozvali prostřednictvím SMS s tím, že začnou dodávat od začátku příštího roku, jelikož padl její minulý dodavatel Bohemka.

Obě smlouvy uzavřel jeden zprostředkovatel s tím, že první byla uzavřena smlouva s Innogy. Jakmile padla Bohemka, máti se pánovi ozvala a uzavřela s ním smlouvu s Lamou, která má od ní plnou moc smlouvu s Innogy vypovědět na základě § 11a odst. 3 energetického zákona.

Lama mailem potvrdila, že budou zasílat na základě výše zmíněného zákona výpověď, nicméně i přes mnoho urgencí skrze mail zatím nepotvrdili, že se tak doopravdy stalo. Když jsem se bavil s oním obchodníkem, říkal mi, že toho mají hodně, ale že to určitě zařídí. Byl bych nerad, kdyby z toho byly nějaké nepříjemnosti. Neměla by spíše tu výpověď odeslat sama? Říkal, že by se tím věci jenom zkomplikovali, ale na druhou stranu nechci, aby platila nějaké pokuty. Díky za případné Rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.