Plot na cihlové zídce

Reklama
FV František Vaculík @frantisek.vaculik164 před 11 měsíci20.11.2021 13:19:27
Plot na cihlové zídce

Dobrý den, Máme doma zídku dlouhou cca 8 metrů (viz foto), která je poměrně vysoká, ale jen od nás. Od sousedů má maximálně 133cm, a tak jsem chtěl tuto zídku širokou pouze na jednu cihlu (15cm) nastavit nějakým třeba dřevěným plotkem 60cm vysokým maximálně, který by byl prodyšný, aby se o něj příliš neopíral vítr. (Například v OBI tomu říkají Myslivecký plot). Chtěl bych se poradit, jak mám na takovou zídku upevnit sloupky, aby se při mělkém upevnění nestalo, že se odchlípne horní šár cihel, popřípadě, aby mi to vítr nesundal celé? Pod lehce šikmým plechem cca 5cm na 25cm, jsou jednou řadou cihly o šíři 20cm, pak už je zídka rovná až dolů (mimo sloupky). Mezi domkem vlevo na fotce a prvním sloupkem jsou skoro tři metry délky... Děkuji předem za rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.