Plovoucí podlaha v koupelně

JP Jiri Pavlis @jiri.pavlis před 2 měsíci21.11.2021 21:25:38
Plovoucí podlaha v koupelně

Dobrý den,

má někdo zkušenost s použitím plovoucí podlahy v koupelně či prádelně? Popř. jaká jsou doporučení a na co si dát pozor.
V koupelně (bývalá prádelna) máme betonovou podlahu s odtokem vody uprostřed místnosti. Je to pozůstatek z prádelny, odtok není dnes používán. Podlaha v místnosti má sklon do středu k odtoku. Betonová podlaha měla původně hladký povrch, který se ale časem částečně sloupal či jinak poškodil. Takže hledáme nejjednodušší a samozřejmě levnější řešení, než by vycházelo při opravě firmou (rozbití povrchu a nalití nové vrstvy).
Hledáme řešení, inspiraci, jak v dnešní koupelně vyrovnat podlahu a zakrýt odtok. Vana a sprchový kout mají vyřešen odtok samostatně. Používáme pračku a sušičku - buď by stály na plovoucí podlaze nebo je lze umístit přímo na beton s tím, že plovoucí podlaha bude končila okolo nich.
Uvítal bych jakékoli nápady či návrhy, které lze realizovat svépomocí.
Děkuji, JP.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.