Revize starého kotle a kotlíková dotace

Rubriky:

Reklama
RB Roman Balkis @roman.balkis před 4 měsíci05.01.2022 12:43:44
Revize starého kotle a kotlíková dotace

Zdravím,
mám dotaz ohledně revize starého kotle na tuhá paliva. Chtěl bych vyměnit za nový a využít kotlíkovou dotaci (vejdu se do nízkopřímové skupiny). V podmínkách dotace je uvedeno i toto: "Předložit doklad o kontrole technického stavu a provozu původního zdroje tepla". A zde asi narážím, protože (sypu si popel na hlavu), toto jsem moc neřešil. Nebyl vložkovaný komín a na frézování a vložkování po rekonstrukci baráku už nezbývaly peníze, tak jsem odkládal a zatím topil v původním stavu. Vím , že to není ok a může za to být i pokuta, ale přiznávám se a nekamenujte mě prosím. Teď už se nějaké peníze naštřádaly a chtěl bych to řešit, ale netuším, jestli mi někdo tu revizi na ten starý kotel a nevložkovaný komín vystaví, aby se dala použít na tu kotlíkovou dotaci. A kdybych někoho našel, tak nevím, jestli jim bude stačit, když tam bude datum třeba leden 2022? Děkuju za případné rady co s tím.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

59 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.