Skladová hala, součinitel tepelné vodivosti, součinitel prostupu tepla

Rubriky:

Reklama
JS Jan Skála @jan.skala před 2 roky03.04.2022 11:28:51
Skladová hala, součinitel tepelné vodivosti, součinitel prostupu tepla

Dobrý den

Byl jsem postaven před problém s kterým si již pár dní nejsem schopen poradit a proto se obracím na místní komunitu.
Řeším součinitele prostupu tepla konstrukcemi v nově postavené skladové hale (2018).
Střecha je složena z trapézových plechů 150/290x0,75-1,25 (TR 153/290), které jsou uložený ve spádu 2% a ukotvený shora na železobetonové prefabrikované vazníky. Na plechu je umístěna plynotěsná folie (parozábrana) vyrobená z PE s tloušťkou 0,2 mm, tepelná izolace je tvořena minerálními vlnami RockWool (Monrock Max E a Roofrock 30E) s tloušťkou 120 mm. Poslední vrstva je tvořena měkčeným PVC (mPVC) s tloušťkou 0,2 mm. Střechu drží kotvy HTK 2G 50xL a DABO TKR - 4,8xL.

Máte k dispozici součinitel prostupu tepla pro trapézové plechy?
Započítávat kotvící prvky do součinitele prostupu tepla případně jak? Já jsem se o to pokoušel, ale nemám vůbec tušení jaké hodnoty se standardně zadávají.
Zkoušel jsem kalkulačku, která je zde na stránkách, bohužel jsem se nedopočítal k hodnotám, které mám k dispozici od společnosti, která projekt zpracovala, viz. příloha.

Předem děkuji za reakce.

Upraveno autorem před 2 roky
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.