Výměna ovládací šnůry u předokenních rolet Lomax

Reklama
JP Jan Pacina @jan.pacina před 6 měsíci05.04.2022 08:49:05
Výměna ovládací šnůry u předokenních rolet Lomax

Ahoj,
před ca 4 lety jsme si nechali instalovat předokenní rolety Lomax. Instalace není integrovaná do fasády. Už při instalaci nás upozorňovali, že bude časem nutné vyměnit ovládací šňůry (elektriku jsme nedělali s ohledem k příliš sekání ve zrekonstruovaném bytě). Teď nastává čas na jejich výměnu - na šňůrách jsou již viditelné známky opotřebení. Poptal jsem výměnu a za 2 rolety firma chce asi 6 tisíc (za komplet rolety s montáží jsem platil 15), což mi přijde dost jako úlet. Ty rolety jsou bohužel konstruovány tak, že se šnůra dá vyměnit jen pokud se roleta vyndá celá ven. Nemáte někdo postup nebo dobrou radu jak na to? Jsem celkem zručný, ale zase se mi nechce operovat "na slepo" s roletou ve 3. patře.
Předem díky.
Honza

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.