Omítka na trvale vlhkou zeď v zemi

Rubriky:

Reklama
MD Martin Dušek @martin.dusek982 před 3 dny13.05.2022 10:13:58
Omítka na trvale vlhkou zeď v zemi

Zdravím,
mám v dílně po předchozím majiteli montážní jámu. Stěny vyzděné ze žulových kostek spojených betonem. Jáma je samozřejmě trvale vlhká. Chtěl bych ji zaizolovat. Postup by byl asi nahodit na stěnu nějakou hmotu jako omítku, na to natavit asfaltový pás (samozřejmě asi dost opatrně, ať omítka neopadá) a celé to zaklopit např. dibondem. Potřebuji, aby se co nejméně zmenšila šířka jámy. Jelikož je jáma vyzděná ze žulových kostek, tak nemá zrovna nejrovnější zdi a omítku tak bude nutné nutné místy nanášet ve vrstvě i větší než 1 cm.

Můžete prosím doporučit vhodný postup a typ omítky? Jako omítky mě napadají klasická vápenná omítka (s větším podílem cementu), případně lepicí a armovací stěrka, mám tu nějaký zbytek (PCI Multicret DUO).

Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.