Gumové dlaždice do garáže

Reklama
MT Milan ToJeJedno @milan.tojejedno před 2 roky23.05.2022 12:33:08
Gumové dlaždice do garáže

Dobrý den, uvažuji o podlaze z gumových dlaždic do garáže (průjezdu). V současnosti je podlaha ze dlaždic (staré cca 33x33, červené kamínky), místy je ale kvůli rekonstrukci a změně vedení přerušená. Nerad bych to jen kvůli estetice a velkým nákladům vysekával a dával podlahu novou.
Jenže mám strach z toho, jak je u gumové podlahy řešena vodotěsnost. Viděl jsem nějaké gumové dlaždice a ty mi nepřipadaly jako vodě nepropustné a taky pokud nejsou dlaždice s zámky, tak se kladou na volno jen vedle sebe.
Mám strach, aby například voda z auta (myšleno sníh, atd) nezatekla pod gumové rohože a pak to nesmrdělo.
Má s tím někdo zkušenost? Je nějaké označení (požadované vlastnosti) které gumová krytina do garáže musí mít?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.