FTE v RD solidní firma, solidní komponenty

Reklama
LW Leoš Wagner @leos.wagner103 před 2 roky04.06.2022 20:58:31
FTE v RD solidní firma, solidní komponenty

Dobrý den, mám zájem o montáž FTE v našem RD roční spotřeba za 2021 5600 kwh u Čezu 21086kč, tarif D45d. Chtěl bych soustavu 7,2kwh s bat. Oslovil jsem několik firem. Dojem - nejbližší montáž za 6 měsíců a 1/2 záloha, tedy okolo 260000kč. Výmluvy tipu, není materiál, tedy baterky ale už ani střídače. Ale dostanete dotaci 265000kč...!!Takže celková montáž je od 460000-620000kč. V podstatě co dostanu z dotace od státu tak o to si to ty firmy navýší. Při volbě firem jsem koukal na recenze a je to katastrofa. Nevíte někdo o firmě, která elektrárnu namontuje v okolí Ústí nad Labem, opravdu profesionálně s kvalitními komponenty. Popřípadně doporučte značku solárů, měniče, baterek a Wallboxu. Děkuji za každou dobrou radu

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.