Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Ceny elektřiny se v Německu liší podle regionu

Autor článku: Ing. Josef Hodboď, redakce
Plné znění článku: Ceny elektřiny se v Německu liší podle regionu
Anotace článku: Přestože je Německo jeden státní útvar, tak ceny elektřiny pro domácnosti nejsou všude stejné a mezi jednotlivými spolkovými zeměmi se liší. Informaci o tom, o jaké cenové rozdíly se jedná, přinesl Strom-magazin. Údaje jsou založeny na výsledcích průzkumu provedeného německým spotřebitelským portálem Verivox.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: ceny elektřinypatrik žůrek05.06.2017 14:59
ceny elektřinyBara Mikova13.01.2017 15:42

Příspěvky
Předmět: ceny elektřiny
Autor: Bara Mikova
Datum: 13.01.2017 15:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124150
reakce na ...
U nás sice platíme ve všech koutech republiky stejně, ale zarážející je, že pořád je to jedna síť, jedna a tatáž elektřina a každý prodejce má docela rozdílné ceny... a že jsou to občas skoky - když jsem viděla tento graf: carbounion.cz/elektrina-pro-domacnost - tak se mi ani nechtělo věřit...

Předmět: Re: ceny elektřiny
Autor: patrik žůrek
Datum: 05.06.2017 14:59 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125326
reakce na ...
Já si to nedokážu představit, že by se v každém kraji platila jiná cena, to by pak někde bylo přelidněno a jinde lítaly trsy trávy a bylo by tam liduprázdno. U tich cen a prodejců už mě to tolik nezaráží, jsem rád, že máme volný trh a můžu být u koho chci. Já mám od doby aukce u nás xenergii, kterou jsem si nechal i po skončení a nemám s nimi nejmenší problém.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama