Betonování schodů

Rubriky:

Reklama
JF Jan Forejt @jan.forejt před 7 týdny21.06.2022 07:58:27
Betonování schodů

Dobrý den, rád bych se zeptal na pár otázek ohledně betonování schodiště. Máme 5 schodů do domu a ty jsou železobetonové. Nicméně bohužel za ta léta popraskaly a skrz mezery je vidět, že jsou podepřeny pouze po stranách a to mají roztč 2 metry. Schody bychom chtěli uzavřít, aby byly v domě a dát na ně dlažbu. Když se ovšem na schody šlápne, je patrné prohnutí o cca 2mm. Obávám se, že to skončí vybouráním a vybetonováním nových.

Mojí otázkou tedy je, jak se řeší to, že když udělám šalunk, udělám armaturu, zaleju betonem, tak je možné tam ten spodní šalunk nechat navždy? Protože pokud je zabetonuju, už se pod ně nikdy nedostanu. Leda např. nebetonovat spodní schod a tím vyndat ten šalunk a pak ho dobetonovat ve 2. fázi. Co si myslíte vy? Byl by problém pohřbít OSB desku s trámkama v takovém minisklípku bez přístupu?

Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.