Schlieger lživá reklama

Reklama
PZ Pavel Záruba @pavel.zaruba před 2 roky24.06.2022 14:47:23
Schlieger lživá reklama

u Schlieger jsme objednali před rokem fotovoltaniku, po zaplacení dotace komunikace ustala,

když jsem po půl roce začal zjišťovat, kdy to půjdou namontovat mi zdělli, že se stále čeká na schválení dotace,ale že to někdy trvá půl roku.

Po vlastním obvolávání dotací(infolinka - už není v seznamu,Liberec - nevíme, zrušeno ve Zlíně,Zlín - konečně), jsem zjistil, že o dotaci bylo požádáno minulý rok, ale Schlieger nedodal vše, po urencích nereagoval a proto žádost byla zrušena. Když jsem informoval Schlieger, tak jsem se po pár dnech dozvěděl, že byla podána nově.

Email nemá smysl psát, končí v černé díře.

Varujte ostatní, mají lživou reklamu všude, nabízí vlastní elekřinu za pár měsíců, narazil jsem na weby o obnovitelných zdrojích plné odkazů na Schlieger.

Tak a těď mi tady může Schlieger napsat, jak je jim to líto a že se to stává max 2x za 10 minut.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

9 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.