dobrá rada nad zlato - třeba i od odborníka a od boku!

Rubriky:

Reklama
JD Jan Dostál @jan.dostal468 před 2 roky27.06.2022 09:52:04
dobrá rada nad zlato - třeba i od odborníka a od boku!

1) Pozdrav všem!
2) Téma : větrání / chlazení zimní zahrady
3) Poděkování předem - za snahu....

k věci:
Nechal jsem si přistavět zimní zahradu (dále jen zz) s PSK dveřma. Rámcová data: Plastové profily s dvojsklem. Rozměry 4 m x 3 m, výška 2,2 t.j. objemově 26 cbm. Střecha je z mléčného polykarbonátu (tuším 5-ti komůrkového s plochou 12 m2. Zkušebně jsem umístil u postranních křídel (dreh.kipp) jeden nasávací a jeden výfukový ventilátor (každý o výměně 58 cm/h). Přesto při intenzivnějším svitu naměří prostorový teploměr až i 42°C , Po krátkém otevření PSK dveří klesne teplota na 38 °C. Nyní uvažuji o venkovních žaluziích, ale nevím zda raději na zastřešení nebo před jižní čelo s PSK dveřmi. Nemám možnost změření intenzity tepla přes střechu a ani přes jižní čelo zz. Dá mi někdo odbornou / empirickou radu nad zlato, která je vlastně ze zlata..... ???

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.