Cenová nabídka rekonstrukce domu s termínem realizace za 10 měsíců.

Reklama
David Šigut @david.sigut před rokem06.07.2022 13:19:11
Cenová nabídka rekonstrukce domu s termínem realizace za 10 měsíců.

Mám projekt na rekonstrukci domu, zateplení, nová krytina. Takže si vybírám stavební firmu na rekonstrukci domu. Stavební firmy již mají zakázky na půl roku dopředu i více. Takže stavební firmy mi budou nabízet termín realizace až příští rok. Jak je to s cenovými nabídka v současné situaci kdy ceny stavebních materiálů kolísají v řádů desítek až stovek procent? Např. stavební firma mi nabídne cenu 1 000 000 Kč. Jenže během následujících 6 měsíců stoupne cena materiálů o 100 000 Kč popř. může také klesnout když je současná cena polystyrénu o 300% vyšší než 2 roky zpátky.
Co si stavební firma může a nemůže dovolit? Může po půl roce po uzavření smlouvy říct že cena materiálu stoupla takže mi řeknou že za dílo zaplatím o 100 000 Kč více? Jak uzavírat smlouvu na stavbu v době kdy jsou ceny stavebních materiálů nevyspytatelné?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.