Jak vysát bazén s pískovou filtrací

Rubriky:

Reklama
JH Jakub Hošek @jakub.hosek902 před 7 týdny07.08.2022 11:47:12
Jak vysát bazén s pískovou filtrací

Zdravím, možná můj dotaz zní hloupě a budu za debila, ale k věcí.

Máme bazén Marimex Orlando s pískovou filtrací Marimex ProStar 6. Chci bazén na dně vysát od nečistot, našel jsem spoustu videí s návodem, kde se to zdá jednoduché s postupem : Zavodnit vysavač s hadicí, připojit do skimmeru a zapnout filtraci v módu filtrace. Zní to jednoduše, jenže problém mám takový, že když tohle udělám, z rázu je z odstáté vody po vypnuté filtraci ( a tedy usazení nečistot na dně kde by šli jednoduše vysát) voda rozvířená a tedy není najednou na dno ani vidět a nevím, co mám vysávat.

Jak se tomuto vyhnout? Při módu filtrace z trysky na boku bazénu tryská voda která to rozvíří. Jde to udělat jiným způsobem, abych se těch nečistot mohl zbavit, kromě nákupu drahého robotického vysavače bez nutnosti napojení na filtraci ?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

19 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.