Distribuční území ČEZ

Rubriky:

Reklama
MH Michal Hirka @energolaik před více než rokem15.08.2022 16:14:02
Distribuční území ČEZ

Velice vážně uvažuji o výstavbě FVE o výkonu kolem 6kWh (mám vhodnou střechu 35 m2), ale nyní řeším, jak zainvestovat tak, aby to pro mne bylo optimální. Po jedné radě pro mne v RD s roční aktuální spotřebou cca 1,8MWh (možné navýšení o 2,2M přes zimu, pokud budu topit multisplit klimatizací) je prý ideální vyrábět, co spotřebuji, to spotřebuji, v létě při stávajících cenách přebytky prodat a v zimě dokoupit za výdělky. Ušetřím za baterii.
Můj dotaz: jsem v distribučním území ČEZu, od kterého taky odebírám, ale chtěl bych prodávat entri, případně eg.d. Dle zde uvedených informací budu asi potřebovat druhý EAN, dostanu ho? Co mám udělat, abych ho dostal? Případně další rady k výstavbě, k druhu/konstrukci/vhodného typu FVE. Díky.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

26 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.