Opop biopel kombi - zkušenosti

Rubriky:

Reklama
CN Pavel Novotny @cocomoon.nevim před více než rokem25.08.2022 13:25:03
Opop biopel kombi - zkušenosti

Ahoj,

chtěl bych se zeptat. Nyní v domě mám obyčejný kotel na uhlí s ručním přikládáním Dakon DOR. Je z toho prach, z uhlí špína, furt se to musí čistit a furt se musí chodit přikládat. Topím mix uhlí / dřevo.
Jestli bude opět nějaká kotlíková dotace, tak bych to chtěl vyměnit za kotel na pelety, ale rád bych zachoval možnost přitápět dřevem. Samotěžbou ho mám za pakatel.
Našel jsem kotel Opop biopel kombi https://vytapeni.tzb-info.cz/20896-kombi…
Líbí se mi na tom ta věc, že se defakto jedná o dva kotle, ale stačí jeden komín. Navíc je to vše automatické, takže příjdu z práce, zapálím kotel na dřevo a dál se toho nemusím všímat. Až vyhoří kotel na dřevo, tak se opět zapne kotel na peletky.

Jen nemůžu najít žádné zkušenosti. Máte to někdo? Nebo nevíte o podobném systému od jiného výrobce?

Zatím jen sonduju výrobky, abych věděl kolik si našetřit.

Díky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

9 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.