Mám nově Dražice OKHE smart 160, sazbu D25d, zjistila jsem si kód HDO, zadala ho do aplikace.

Rubriky:

Reklama
HP Helena Pejclová @helena.pejclova před více než rokem07.09.2022 11:08:33
Mám nově Dražice OKHE smart 160, sazbu D25d, zjistila jsem si kód HDO, zadala ho do aplikace.

Už funguje jak má!!!
Díky za odpověďi.
Špatné i správné.
Zapojen do běžné zásuvky, stykač je mi nanic... HDO kód nastaven a od dalšího cyklu už běží správně! Díky všem kdo ví a pánovi z podpory v Dražicích, velice trpělivý!!!


Bojler má nahřívat dle rozpisu PRE tento týden od 01:00-06:00 a 14:20-17:20. Což signalizuje svítící zelenou kontrolkou "zapnout/vypnout" = běží nízký tarif.
V 06:00 se kontrolka vypne, ve 14:20 zapne, ale po 17:20 se nevypne a zelená kontrolka nízkého tarifu i nahřívání (bliká červený střed) se děje i po vypnutí nízkého tarifu... (což vidím a kontroluju si na elektroměru) Co s tím, prosím?? Už jsem zoufalá… Elektrikář, revizní technik ani PRE neví….
Děkuji, Helena Pejclová

Upraveno autorem před více než rokem
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

10 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.