Diskuse ke článku: Jaké změny přinese druhé kolo kotlíkových dotací?

Autor článku: Ing. Zdeněk Lyčka
Plné znění článku: Jaké změny přinese druhé kolo kotlíkových dotací?
Anotace článku: Ministerstvo životního prostředí má v úmyslu zveřejnit změny pro druhé kolo kotlíkových dotací na výměnu kotlů v březnu 2017. Preferovány budou jednoznačně obnovitelné zdroje energií, u uhelných kotlů může být menší podpora než dříve. Dosud bylo přijato 26000 žádostí o dotace a je vyčerpána přibližně jedna třetina dostupných financí.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Člověk žasne
Autor: Petr Much
Datum: 02.02.2017 11:13 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123057
reakce na ...
Jestli článek pravdivě informuje o průběhu jednání, tak by jednání mělo býti veřejné, aby se i lidi pobavili. Protože to tam je samá perla. Např.
"O tom, jak byla diskuze zajímavá, svědčí například vystoupení Ing. Ivo Kropáčka z Rady vlády pro neziskové organizace, který hovořil o tom, že není dostatek místa na skládkách s nebezpečným odpadem, kde by se skladoval popel z uhlí."
Pokud je popel nebezpečným odpadem, tak je nebezpečným odpadem i veškerý TKO, neboť v něm mohou být např. stopy léků, baterie atd..........
Ale tak daleko p. Kropáček asi nemyslí. Podstatný je boj proti uhlí, ostatní nevadí :))))))

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPotřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!