Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Co chystá MŽP v roce 2017: druhá vlna kotlíkových dotací, podpora využívání dešťové vody, rychlejší EIA

Autor článku: redakce podle tiskové zprávy MŽP
Plné znění článku: Co chystá MŽP v roce 2017: druhá vlna kotlíkových dotací, podpora využívání dešťové vody, rychlejší EIA
Anotace článku: Ministr životního prostředí dnes představil priority svého rezortu pro rok 2017. Mezi ně patří boj se smogem, zrychlení procesu EIA nebo také vyhlášení stávajících a nových programů pro občany jako kotlíkové dotace či nový program na hospodaření s dešťovou vodou „Dešťovka“.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: ....se zbláznil???
Autor: Tomáš Lis
Datum: 08.02.2017 22:30 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 101903
reakce na ...
Pokud to BRABEC myslí vážně s tím omezením kotl.dotace hned v 2.vlně od startu KD jen na automaty a TČ, tak tím to totálně zabil !!! Uvažoval jsem v horizontu 2-3 let o pyrolytickém na kusové dřevo s akunádrží, ale do automatu=závislost na jednom druhu paliva nebo do TČ=hodí se jen pro RD s opravdu hodně nízkou TZ ani náhodou....to raději s litinovým Viadrusem U26 a polenama na věčné časy (teda pokud litinový bůh dá)

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.