Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Postřehy z Infothermy k cenám energií

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Postřehy z Infothermy k cenám energií
Anotace článku: Porovnání cen energií na výstavě Infotherma vždy přitahovalo návštěvníky. Postupem doby se však mění témata, která návštěvníky zajímají. Lidé se nyní více zajímají o ceny energií v budoucnu, o možnosti nákupu pro družstva, o aukce energií a o dodavatele, který by byl pro ně nejvýhodnější.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Aukce vs A++
Autor: Josef Dostál
Datum: 24.02.2017 16:39 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 116673
reakce na ...
Výstavy jsem se bohužel nezúčastnil, ale dle článku jí bylo prokládáno spousta zajímavých věcí. Jako třeba aukce vs. tarif A++ od Bohemia energy. Řekl bych, že to bude mít své příznivce, jelikož když cenu udává cena burzovní, tak pro domácnosti, kde se vytápí plynem, to jisto jistě přinese značné úspory a na delší dobu. Aukce u mě vzbuzují odjakživa nedůvěru v tom kdo to vyhraje. Ale možnost volby je tu vždycky.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama