Ekvitermní regulace Bosch Easy control

Rubriky:

FM Filip Mares @filip.mares před 7 týdny09.12.2022 21:21:19
Ekvitermní regulace Bosch Easy control

Dobrý den, pořídil jsem si k plynovému kotli v kombinaci s podlahovým vytápěním termostat Bosch Easy control. Funguje jako prostorový termostat, ale je zde možnost funkce ekvitermu. Nemáte prosím s tímto termostatem a s jeho ekvitermním nastavením zkušenosti? Parametry, které lze nastavit jsem nahrál jako přílohu. Měl jsem za to, že pomocí tohoto nastavení se společně s předpovědí počasí (tu si aplikace stahuje z internetu) zvolí teplota vody s systému. Zjistil jsem ale, že zobrazená teplota v aplikaci je pouze údaj, který navolím otočným tlačítkem přímo na kotli. Pracuje tedy termostat nějak s touto teplotou? Nebo k čemu jsou tedy všechny parametry, když se údaj o teplotě při jakékoli změně parametrů v aplikaci vůbec nemění? Moc děkuji za odpovědi.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.