Ocelový překlad

Rubriky:

Reklama
RB Radek Brčák @radek.brcak před více než rokem15.01.2023 20:46:03
Ocelový překlad

Zdravím všechny.

Potřeboval by jsem radu od zkušených stavařů ohledně ocelového překladu nad terasou.Na překlad budou ukotveny konce sbíjených vazníků.
Rád bych se zeptal jak toto nejlépe vyřešit. Dům nebude zateplen. (Cihla Heluz 440)
- Jak mám ocelový překlad do věnce usadit? Mám ho usadit zároveň s obvodovým zdivem? Jde mi o to jestli ten ocelový překlad jde nějak omítat? Jde mi o to jestli ho mám usadit zároveň se zdiven a nebo tam udělat nějaký odskok a na překlad nalepit EPS či XPS?
- Preklad chci celý schovat. Zespoda podbít a omítnout spolu se střešním podhledem.
Nevím si rady jak mám překlad co nejlépe usadit abych neudělal něco co bude při dalších krokách špatně.(Tepelné mosty,Omítání na kov,usazení do věnce atd..)
V příloze zasílám foto projektové dokumentace půdorysu domu a usazení vazníků.
A další foto pro ukázku domu jak bych si to podbití podhledu představoval.

Děkuji moc všem za pomoc Radek

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

11 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.