Diskuse ke článku: Odpovědné hospodaření s vodou

Autor článku: Ing. Karel Plotěný, ASIO, spol. s r.o.
Plné znění článku: Odpovědné hospodaření s vodou
Anotace článku: Je to možná s podivem, ale obvykle se největších úspor ve spotřebě dosáhne jednoduchými organizačními opatřeními a změnou návyků. Technických řešení máme celou řadu, a tak záleží na výši úspor, jak rychle se tato řešení budou šířit.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: ALE
Autor: Lukáš Střížek
Datum: 14.03.2017 09:10 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100071
reakce na ...
Pěkný a přínosný příspěvek.
Bohužel jak již bylo v článku naznačeno, česká legislativa na tato řešení není připravena. Takže v reálu realizuji podobná opatření, ale na zapřenou. Běda kdybych se o tom zmínil na stavebním úřadě. Snad se to v dohledné době změní a tato řešení budou moci být oficiálně součástí projektové dokumentace.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPlavební komoře u Dětského ostrova byla zamínuta žádost o umístění stavbyModerní bydlení v panelovém bytě: Plánování a průběh přestavby (1. díl)Vačkové spínače na míruPřijďte na seminář Plánovací smlouvy a smlouvy developerů s obcemi