FVE od Malina group?

Rubriky:

Reklama
RS Richard Sequens @richard.sequens před více než rokem07.02.2023 00:16:07
FVE od Malina group?

. Uvažujete o pořízeni FVE od Malina group? Zdá se vám že má krátké dodací termíny oproti konkurenci ? Mají vše skladem jak tvrdí v reklamé? Mají americkou technologii? Z vlastní zkušenosti zkušenosti vím , že vše je lež . Smlouvu jsem podepsal 27.5. 2022 s potvrzenými terminem dodání do1.10.2022. Složil jsem požadovanou zálohu. Do 1.10. Se nikdo neozval. Urgoval jsem termín montáže a byl mi potvrzen termin 10.10.-12.10. s tím že mají vše skladem. Vzal jsem si dovolenou na tyto
dny. Den před nástupem mi zavolali ze nepřijdou , že nemají materiál. Po urgencích nastoupili 10.-12.11.2022. s tím že do 14 dni přijde revize a připojí se na síť. Revize dodnes tj 7.2.2023 nepřišla, nikdo se neozval , nekomunikují a v plánu to nemají . Prý je nutno ještě něco dodělat v rozvaděči.
Takže místo 4 měsíců uběhlo 8,5 měsíce a FVE není hotova a termín je v nedohlednu. Nikdo se mnou nekomunikuje, žádnou adresu ani osobu s kým byste mohli komunikovat nemají, na kontaktní telefon nemá cenu volat, ztráta času.
Z vlastní zkušenosti nedoporučuji tuto firmu pro její neserioznost, aroganci, nespolehlivost.
Ing. Richard Sequens
Vrané nad Vltavou

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.