Čím natřít kachličky a čím lamino dřevotřísku v poměru cena / výkon?

Reklama
MG Michal Grom @michal.grom před více než rokem17.03.2023 10:05:21
Čím natřít kachličky a čím lamino dřevotřísku v poměru cena / výkon?

Dobrý den, snažím se trochu poopravit garáž a sklepní prostory. Potřeboval bych poradit co koupit na natření:
1) Kachličky podél země, klasické staré kachličky - v Baumaxu ani Obi nemají žádné barvy na kachličky, odkázali mě do nějakých specializovaných obchodů s barvami. Tam jsem ještě nebyl.
2) Skříň dřevotříska s dekorem dřeva, asi lamino? Lesklý povrch, na který těžko bude chytat nějaká barva viz. příloha.

Napadlo mě, jestli by mohla fungovat třeba taková barva na železo, je hodně hustá a mohla by držet, příkladem levná z Actionu: https://www.action.com/cs-cz/p/lak-na-ko…

Poradíte, čím efektivně natřít kachle a lamino v poměru cena / výkon? Aby to nestálo hodně peněz ale zase aby se neodpadlo za rok či po pouhém přejetí prstu.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.