Nastavení ekvitermní regulace u TČ Midea

Rubriky:

Reklama
PK Pavel Kohout @pavel.kohout295 před více než rokem28.03.2023 17:53:59
Nastavení ekvitermní regulace u TČ Midea

Zdravím, nemáte prosím někdo zkušenosti s TČ Midea?

Dnes mě požádal jeden zoufalý zákazník o pomoc s nastavením ekvitermní regulace, protože instalační firma na něj kašle.
Návod co dostal k TČ je dost stručný a dle mého názoru nedostačený.
Díval jsem se i do originál AJ návodu z webu, ale i tam je nastavení ekvitermy vysvětleno dost vágně.

Je tam možno nastavit "Low temperature curves for heating mode" a "High temperature curves for heating mode".
Neví někdo, k čemu které nastavení slouží?

I když jsem měnil čísla přednastaveným křivek (v regulaci je možno nastavit číslo 1 až 9, což by mělo odpovídat jednotlivým křivkám, v návodu je uvedeno 8 křivek), tak si TČ tvrdošíjně drželo teplotu vody 45 °C a teplota vody se neměnila.

Musí se u zóny 1 pro aktivaci ekvitermní regulace nastavit OFF nebo ON? V AJ návodu je uvedeno OFF (vyžluceno v příloze), ale moc se mi to nezdá. Každopádně nefungovalo to pro nastavení On i Off.

Děkuji za jakékoliv podněty.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

8 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.