GoodWe 10k ET Plus - asymetrie - problém

Rubriky:

Reklama
MH Martin Homola @martin.homola522 před rokem31.03.2023 11:13:04
GoodWe 10k ET Plus - asymetrie - problém

Dobrý den,

jak venku začíná být slunečno, zaznamenal jsem u svého střídače (uveden do provozu na podzim 2022) toto podivné chování:

Jakmile začne být vysoká výroba (cca 5kW+) s přetoky do sítě a spustí se na jedné fázi odběr 2,2kW (boiler TUV), začnou mi MPPT regulátory snižovat napětí na strinzích (během cca 10ti minut nejprve na delším stringu z pracovních 480V na cca 220V, posléze i na kratším z pracovních 280V na 200V,) přičemž ale vysoký proud 7-10A zůstává zachován.

Pokud asymetrii vypnu, napětí se poměrně rychle vrátí zpět na běžné pracovní hodnoty i při zapnuté zátěži.

Chtěl jsem se zeptat, zda jste se s tím někdo setkal, a jestli je to nějaká poblbaná vlastnost toho číňana, nebo je měnič k reklamaci.

Děkuji.

Upraveno autorem před 11 měsíci
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

47 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.