Montáž nových oken

Rubriky:

Reklama
MM Martin Mihalcsatin @martin.mihalcsatin před 20 dny17.05.2023 06:31:22
Montáž nových oken

Dobrý den všem, prosím o odborný názor. Nechal jsem si doma odbornou firmou vyměnit okna za plastová - výměna byla včetně zednického začištění. Zároveň si, stejnou společností, nechal můj otec vyměnit okna u sebe doma - takže stejná firma, jen jiná montážní parta. Zatímco tátovi venkovní špaletu dotáhnuli až k oknu, tak u mě to nechali ve stavu - viz příloha. Při dotazu nám bylo řečeno, že obě varianty jsou správně a že to záleží na zedníkovi... Osobně si myslím, že při řešení, kdy jsou špalety nezačištěné správně není a bude časem docházet k degradaci pěnové pásky - budou tam například hnízdit hmyzáci atd.... Neřeším teď, že je to pěkná prasárna a vypadá to hnusně....to je druhá věc. Prosím tedy o odborný názor.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

16 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.