TnG-Air Servis s.r.o. Ostrava - Libor Moješčík a Tatana Grymová

Rubriky:

RN Renata Novotná @renata.novotna236 před 4 dny23.05.2023 14:31:59
TnG-Air Servis s.r.o. Ostrava - Libor Moješčík a Tatana Grymová

Zdravím. Ráda bych se podělila o zkušenost našeho kolegy z práce s firmou TnG-Air Servis s.r.o. (klient: Josef Petzold, Mrač 374e, 25721 Poříčí nad Sázavou). Kolega v řijnu 2021 uzavřel písemně s f. TnG-Air Servis s.r.o. majitele Libora Moješčíka a jednatelky Tatany Grymové dvě smlouvy o dílo, jednu na tepelné čerpadlo a jednu na FVE 9.9kWp + 14kW baterie na svůj RD. Montáž TČ u něj proběhla v listopadu 2021, ovšem na montáž FVE kolega čekal až do 10.05.2023, kdy pro nečinnost firmy odstoupil od smlouvy o dílo. Představte si, že kolega v březnu 2022 uhradil na FVE zálohu ve výši 540 tis. Kč, a firma TnG-Air Servis s.r.o. dílo nezrealizovala, tedy nedodala k odsouhlasení projekt FVE (co se kam namontuje), panely nejsou na střeše, dotace na TC a FVE v nedohlednu a firma si "sedí" na záloze a nekomunikuje. K TC kolega nedostal žádné doklady (od 11.2021 do dnes), tedy zatím nemohl požádat o dotaci na TC. Všichni mu radíme, aby podal trestní oznámení.
Shnutí - firma TnG-Air Servis s.r.o. (sestra: TnG-Air.CZ s.r.o.) se chová ke svému klientovi neseriozně, a všem radím: nic jim předem neplaťte !!! Renata

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.