Servisy od Innogy a EONu a dalších - mohl by s tím někdo něco udělat?

SH Standa Hammer @standa.hammer před 5 týdny24.08.2023 19:27:10
Servisy od Innogy a EONu a dalších - mohl by s tím někdo něco udělat?

Dnes jsem, čistě nedopatřením, odmítám to dělat, byl na kotle pod pravidelným servisem od EONu. Ale ono to je jedno jestli tihle vykukové nebo Innogy nebo jiní takoví poskytovatelé "servisu."

Proděravěná CU trubka přívod studené vody do zásobníku hned pod nerez přírubou, na Baxi Prime Storage, miniaturní dírečky. Z nich valí vodní mlha... Plná elektronika vody, jak to sprchovalo panel, nefunguje ani po vysušení a odbahnění relé čerpadla, pojistky OK, prostě elektronika nedává napětí na dráty do čerpadla.

Kotel z roku 2008 nemá uzemění ani pospojení trubek, nikdy na něm nebyla měněna anoda, vodu v zásobníku to ohřívá dvacet minut na šest zapálení, jak je plný vodního kamene, expanzomat měsíc po servisu 0,5 bar, (to mohlo prasknout, budiž) , v 3 CV akce bahna i s Leopardy v českých barvách, samo ani filtr na vratce nic, nemá to opatření proti vodnímu kameni a hlavně: nikde v záznamu o těch super servisech o tom ani čárečka, aby si to domácí teda dal udělat jinou firmou, když tihle superservisáci za to berou pětistovku a tohle nedělají a spousty jiných běžných nutných úkonů kolem servisu také ne! Za pět set nezměřím ani spaliny, provoz toho samotného přístroje je dražší, než celý servis od tady těchhle firem.

On, aby si vydělal, (nebudu se vyjadřovat k tomu, co to musí být za ****, který tohle dělá) musí stíhat 6 až 8 servisů denně, sám, a to musí být teda "servisy jako víno." To si dělají pánové méněžeři od těch gigantů z lidí legrácky, ne? No, dělají.

Za pětistovku ročně, no nekupte si doprasení kotle! Tohle je hazard s lidskými životy, majetkem atd a někdo, kdo bere jakožto státní instituce od nás prachy za různé ty tolik potřebné normy, zkoušky, školení, by taky mohl konat. Já nevím, kdo na toto dohlíží, ale co vidím dnes a denně, tak nikdo.

Domácí mi tvrdí, s vážnou tváří, jak chce mít kotel v pořádku - za pětistovku ročně s cestou. Jak tu byl dlouho ten od Eonu? No dvacet minut. Prostě myslitelé. Pak jdou na Václavák demonstrovat proti bídě.

Upraveno administrátorem před 5 týdny
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

13 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.