Diskuse ke článku: Kontroly kotlů může dělat jen fyzická osoba osobně proškolená!

Autor článku: Ing. Josef Hodboď, redakce
Plné znění článku: Kontroly kotlů může dělat jen fyzická osoba osobně proškolená!
Anotace článku: Povinnost kontrol malých kotlů na pevná paliva v dvouroční lhůtě pokračuje i v roce 2017. Exploze poptávek na provedení kontroly koncem roku 2016 je sice již za námi, ale i nyní se může objevit problém. A to ten, kdy kontrolu provede fyzická osoba, která nebyla osobně proškolena a odvolává se na proškolení firmy. Tento postup je neplatný, hrozí za něj sankce.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: jo jo známe
Autor: Ondřej jjj
Datum: 12.04.2017 08:12 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 110009
reakce na ...
k nám jezdí kominíci z moravy, respektive p.Lolek jen ne osobně, ale pochybuju že je někdo usvědčí z podvodu kdyz na ten papír o kontrole dají jen razitko a podpis firmy :D

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPotřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!