Diskuse ke článku: Kolik stojí elektřina a plyn u nás a v hlavních městech našich sousedů

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Kolik stojí elektřina a plyn u nás a v hlavních městech našich sousedů
Anotace článku: Tak jako si můžeme srovnat, kolik platíme za elektřinu a plyn, můžeme porovnat náklady v zemích našich sousedů. Nabízí se otázka, kolik vlastně platí nebo když jsou naši sousedé bohatší, platí víc? A jak to je v zemích, kde se trh teprve rozvíjí? Kolik tam platí? Čím se platby v jednotlivých zemích liší, jaká jsou místní specifika trhu s elektřinou a plynem?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: EU
Autor: Kristián Charous
Datum: 25.04.2017 16:26 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125058
reakce na ...
Tomu se říká rovnost v EU, Němčouří přeci nejsou blbý, tak proč by jsme jim nemohli přispět na elektřinu a na plyn, přeci chudáci nebudou platit tolik. Alespoň, že v liberalizace trhu se tak nějak podobáme, jen konzervativec zůstane na jednom místě až do soudného dne. Já si sbalil sakypaky už před šesti lety k bohemii a zpátky už bych se nevrátil, cena i přístup daleko lepší. Ještě mít plat jako na západě a můžu si pískat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPotřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!