Diskuse ke článku: Potřebujeme propojení topenáře s elektrikářem a moderní velkoobchod

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Plné znění článku: Potřebujeme propojení topenáře s elektrikářem a moderní velkoobchod
Anotace článku: Výrobci a obchodníci sdíleli zkušenosti a trendy. Je třeba si osvojit změny v sortimentu výrobků, pracovat s daty kolem digitálního prodeje a zlepšovat služby zákazníkům, zaznělo mimo jiné na konferenci Tribuna českého obchodu oboru voda – topení 2017, kterou pořádala AOVV v Blansku.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Chybí národní autorita
Autor: Jozef Homola
Datum: 22.04.2017 10:29 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100172
reakce na ...
"Bohuslav Hamrozi, prezident Cechu topenářů a instalatérů ČR a jednatel "
To co řekl tento pán je svatá pravda. Nám něco v systému chybí a to nejméně 10 let.
Stačí se podívat do Švédska, Velké Británie, Dánska, Německa, Holandska, Belgie, Francie, Itálie ale i Řecka nebo Španělska, kde toto už vyřešili. Mají něco co my nemáme.
Chybí nám nezpochybnitelné informace zakotvené v písemné podobě a ověřené autoritou (laboratorně a IN-SITU), které slouží pro užviatele, developery, instaletéry a také hlavně pro projektanty. Jinak jsme opíjeni reklamou jak se komu hodí.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018