Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info – informace o poptávkách

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info – informace o poptávkách
Anotace článku: Kalkulátor cen energií TZB–info monitoruje trh s elektřinou a plynem pro domácnosti a má již na energetickém trhu tradici. Obchodníci nyní mohou získat další službu v podobě informací, o co se zákazníci nejvíce zajímají, kolik energie chtějí a to nejdůležitější, co od dodavatele očekávají.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Hodnotící služba
Autor: Jakub Dostál
Datum: 07.08.2017 15:22 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125277
reakce na ...
Tahle služba si myslím, že bude mít pro dodavatele hlavně smysl co se týče jejich fingování uvnitř, jak reagují jejich zaměstnanci v zákaznických servisech a jak rychle jsou schopni reagovat, domnívám se, že se podle toho budou moci celkem snadno rozhodnou co vylepšit a podchytit. Určitě je to dobrý nápad a pokud bych ještě někdy do budoucna využil služeb tzb, tak bych tu firmě také zanechal hodnocení. Když jsem jednal s BE, tak to tu ještě nebylo a těm bych určitě dal nějaké 4hvězdy, protože až na pár drobností to bylo ok.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama