Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Nová podoba výpočtů na TZB-info - jak se vám líbí?

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Plné znění článku: Nová podoba výpočtů na TZB-info - jak se vám líbí?
Anotace článku: Výpočty jsou jednou z nejnavštěvovanějších částí TZB-info. Upravili jsme filtry, přidali obrázky a věříme, že vás nová podoba potěší, ačkoliv víme, že to bude chtít možná trochu času.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Poděkování portálu TZB-info
Autor: Jiří Ráž
Datum: 06.05.2017 09:17 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100809
reakce na ...
Dobrý den,

vše, co víme o vytápění, víme z výpočtů a TZB-info je v tomto směru portál výjimečný. Zaslouží poděkování za pozornost a snahu, kterou této nejdůležitější oblasti oboru vytápění věnuje.
Na výpočtech záleží, jak bude vytápění fungovat, jak bude úsporné a jak se zhodnotí investice do úsporných opatření.

Pro doplnění dílčích druhů výpočtů byly vyvinuty NOVÉ VÝPOČTY VE VYTÁPĚNÍ, kterými jsou nově řešeny hydraulické i termické parametry otopných soustav s plným využitím tepelných zisků k úsporám tepla a je zajištěna nejvyšší energetická účinnost vytápění (je splněn a překročen závazek k EU do roku 2020).
Novými výpočty je řešena i přenosová schopnost potrubních sítí, celková kombinovaná regulace tepelného výkonu a TERMICKÉ vyvážení soustav ve všech bodech, garantující nejnižší spotřebu tepla, bez poklesu vnitřní teploty.

Chceme přispět k záslužné činnosti portálu a ke zvýšeným úsporám tepla, uvolněním těchto výpočtů pro veřejnost. Čtenáři TZB-info mohou kompletní výpočtovou linku získat za pouhý administrativní poplatek na adrese .

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama