DR montáže - nedoporučuji

Rubriky:

Reklama
LH Lucie Heczková @lucie.heczkova před 6 týdny12.04.2024 15:25:35
DR montáže - nedoporučuji

Stavěli jsme dům se stavební firmou, která objednala okna přes DR Montáže od společnosti Slovaktual. Se stavební firmou jsme ukončili během stavby spolupráci (soudní proces) a jelikož byly vstupní dveře od prvopočátku špatné (křivý rám, netěsní, rosí se zevnitř...) reklamovali jsme přímo u dr montáže. Servicáci přiznali spolupráci a slíbili servis. Jezdili i čtykrát do roka, ale to bylo celé. Loni jsme reklamovali znovu v 11 měsíci a jediné co se stalo je, že odvezli vložku dveří před měsícem, doteď nebyli schopní podat jakoukoli informaci. Nehledě na lživé informace v mejlech jako že, Leden - vyrábíme novou vložku, Únor - výrobce si potřebuje ještě něco přeměřit u vás, ale na konci února namontojume novou vložku, Březen - odvezli naši vložku a doteď nic. Nehledě na to, že vložka mi nezpraví křivý rám. Tudiž jdeme právní cestou i přesto, že přímý smluvní vztah nemáme. Ovšem máme mejlovou komunikaci, kde je spolupráce přiznaná a to stačí, nehledě na to, že si odebrali vložku a doteď nevrátili ani naši původní ani novou.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.