Statika domu a vykop 12m3 akumulacky hned vedle

Rubriky:

Reklama
MB Monika Belzová @monika.belzova před 15 dny12.05.2024 17:07:48
Statika domu a vykop 12m3 akumulacky hned vedle

Dobry den, v patek nam delali vykopove prace na akumulacni nadrz 12m3, cistirnu atd. a vzhledem k nemoznosti tam nahnat chlapy v sobotu jsme dnes se zdesenim zjistili, ze jilovita hlina smerem k domu postupne odpadava. Porad je tam vzdalenost 2,5m od domu, ale pocitove to vubec neni prijemne a mame obavy o statiku domu. Nadrz se zitra usadi, obetonuje a snad to bude v pohode. Jen mame nyni obavy, jak je to odkopane s bude jeste min.12hodin, jestli to nemuze neco odelat. Voda tam stoji hned od zacatku po odkopani. Kousek vedle je studna a asi tam prosakuje nejaka povrchova voda. To, ze se tam meli dat vystuze, jsme zjistli az dnes. Nikdo nas na to neupozornil a to to zastituje firma. Dekuju za nazor.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.