Vodárna -nastavení

Rubriky:

MT Milan ToJeJedno @milan.tojejedno před 14 dny13.05.2024 10:14:04
Vodárna -nastavení

Dobrý den,
pořídil jsem bazarovou vodárnu Einhell GC-WW 1046 N, ale podle stavu skutečně neužívaná, jen dlouho stála. Když jsem zkoušel jen funkčnost čerpadla připojením hadic, tak vše fungovalo, samozřejmě se nevypínala.
Po zapojení jsem špatně natlakoval, v systému už byla voda a hlavně jsem nafoukal až přes 2MPa. Vodárna potom pořád spínala/vypínala, hned po sobě. Kontrolní manometr byl ale na nule.
Pročetl jsem internet a témata tady, vše vypustil, natlakoval na 1,2 (vzduchu tam bylo hodně unikal hodně dlouho, takže membrána drží). Vodárna pak běžela (nevypínala) hodně dlouho, ale tlak se nezvýšil. Nebyla změna ani mezi tím, jestli jsem kohout otevřel, nebo zavřel. Prostě jako by na to vůbec nereagovala.
Kromě nefunkčního manometru jsem nezjisti žádnou viditelnou závadu. Tlak tam podle mě logicky být musí, protože čerpadlo tam vodu tlačí (na vstupu jde v podstatě automaticky, protože vodárna je níž, než hladina) a taky když jsem vodárnu nechal běžet a pak otevřel kohout, tak voda stříkala pod tlakem.
Nevím, co dělám špatně a kde hledat chybu.
Dík

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.