Snížení podlahy

Rubriky:

Reklama
MH Michal Hruška @michal.hruska79 před 13 dny14.05.2024 15:10:47
Snížení podlahy

Dobrý den, při kompletní rekonstrukci řeším problém se snížením podlahy ve všech místnostech 1NP. Původní podlaha byly dřevěné trámy a na nich podlahová prkna. Pod původní dřevěnou podlahou byl prázdný prostor v průměrné výšce cca 20-40cm z důvodu klenbového stropu. Vše bylo odstraněno a nyní je potřeba snížit původní výšku podlahy o 12 cm níže z důvodu zateplení podlahy, položení vrstvy 20mm OSB desek, instalace systémových podlahových desek pro podlahové topení, 4-5cm vrstvu anhydridu a finální podlahovou krytinu (vinyl). Na středu klenby byl podlahový trám a veprostřed ještě podepřený cihlou (výška cihly cca 7,5cm). Výška trámu byla cca 10-11cm. Rozměry místnosti - viz foto (3,6x4m).
Jaké jsou možnosti pro snížení podlahy o zmíněných 12cm vůči nule, kterou je poslední schod do patra. Předem děkuju za rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.