Pokuta za přetoky u zjednodušeného mikrozdroje

Rubriky:

LM Lucie Mullerová @lucie.mullerova před 6 dny07.06.2024 06:59:13
Pokuta za přetoky u zjednodušeného mikrozdroje

Dobrý den, prosím o radu. Už nevím, co dělat. Máme FVE zapojenou jako zjednodušený mikrozdroj již od roku 2018. Po výměně elektroměru, z kraje roku jsem poprvé v únoru platila pokutu za překročení rezervace výkonu, který je v tomto případě 0, respektive povolených je 300w. Za minulý měsíc mám opět pokutu 800 Kč. Tento měsíc už jí Máme také jistou. Výkon elektrárny je 3,3. Od února neřeším nic jiného. Eon mě předává egd a oni mě odkazují zpět k eonu. Lítám od čerta k ďáblu, stále někam volám, ale stále bez výsledku. Zřejmě budu muset nechat mikrozdroj odpojit, což je škoda. Koupila jsem asi 5 baterií, mám dva bojlery na vodu, klimatizací a stejně vzniká tento pretok, i když bojlery nejsou plně nabité. S člověkem, co nám tehdy dělal FVE není vůbec řeč, téměř se s ním nelze spojit.
Nevíte na koho se obrátit a jak zabránit těmto pokutam?
Děkuji, Lucie.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.