Renovace kovových vrat

PV Pavel V @pavel.v před 3 dny10.06.2024 21:46:05
Renovace kovových vrat

Dobrý den, potřebuji renovovat vrata. O čem budu mluvit je na přiložené fotografii. Stará barva musí dolu protože se loupe, navařil jsem nový zámek a řeším detaily. Mám dva problémy, se kterýma potřebuji prosím poradit.
PRVNÍ problém je, že v rámu jsou nabodované plechové panely. V jednom místě dole někdo panel při transportu promáčkl a vznikla spára, kterou je vidět až dovnitř. A teď řeším, jak to opravit. Někdo říká dát tam klempířský tmel a zevnitř poklepat kladivem. Někdo říká prolít barvou a pak panel opravit kladivem. A někdo říká jen přihnout zpátky a nechat být, protože barva i tmel stejně praskne a pak se tam bude držet voda o to víc. ... jak s tou spárou naložit aby do ní pokud možno netekla voda?
DRUHÝ problém je barva. Doporučují mi Alkyton, ale mě při dodržení všech postupů po deseti letech na zábradlích venku začal prorezávat. Je dobrý nápad epoxydová barva třeba "EPOLEX S2300" a "TELPUR T300". Je epoxidová tak očekávám větší životnost.

Hlavně mě trápí jak utěsnit tu spáru a by do ní neteklo. Předem moc dík za každou radu. Pavel

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.