Doporučení vytápění pro starý dům(s velkou ztrátou - 80MWh)

Rubriky:

JD Jara89 Didrman98 @jara89.didrman98 před 29 dny13.06.2024 20:17:28
Doporučení vytápění pro starý dům(s velkou ztrátou - 80MWh)

Zdravím místní odborníky, chtěl bych se zeptat spíše zatím obecně, protože je kolem toho obrovské množství informací, co by jste doporučili pro vytápění starého domu s vysokou ztrátou 80MWh (220m jednopodlažní budova). Hledám automatickej kotel(nechci každý ráno znovu zatápět), co zvládne uhlí(ořech2) i pelety zároveň a má dostatečnou kapacitu zásobníku a mělo by to být napojeno na akumulační nádrž. Když se teď dívám na aktuální nabídky, tak jsou nejvíce vidět kotle Attack, Atmos, Rojek a pak další jako je Ekoscrool, Opop, Benekov atd. Hledám něco, co vydrží alespoň 8 let a bude nejméně náročné na údržbu a provoz. Moje představa je 1-2x za týden doplnit násypku s palivem a víc o tom optimálně nevědět, nějaký online reporting ohledně stavu je velké plus.

Díky za tipy, Jardous Zimnica.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

117 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.